מגנטים לאירועים

איך הפכו המגנטים באירועים למתנה המועדפת על האורחים?
מגנטים לאירועים הינם דרך מיוחדת לומר תודה!
התמונה מקבלת ערך מוסף מכיוון שזוהי הזדמנות מצוינת עבור האורחים להצטלם כולם יחד או בנפרד ולקבל מזכרת שהם חלק ממנה...
החלק המהנה ביותר הוא שמגנטים לאירועים מצולמים ומוכנים Live באירוע. מגנטים לחתונה
מגנטים לאירועים מתאימים לחתונות, בר מצווה / בת מצווה, ברית / ה (בברית/ה ניתן לחסוך עלות צלם...), ימי הולדת, אירועים פרטיים ועיסקיים, אירוע חברה, אירוע יח"צ ופירסום.
מגנטים לאירועים מגיעים במגוון רחב של עיצובים, מסגרות והקדשות עפ"י בחירה אישית

ניתן להתרשם מעבודות צילום חתונות בכתובת oranit.mitchatnim.co.il ומעבודות צילום בר/ת מצווה בכתובת oranit.1213.co.il


(ניתן להגדיל כל תמונה על ידי לחיצה עליה)

מגנטים לאירועים - בר מצווה / בת מצווה


מגנטים לאירועי בר מצווה וגם לאירועי בת מצווה הינם המתנה המושלמת עבור האורחים ואטרקציה מיוחדת לילדים - חוגגים, נהנים ומצטלמים...
בסוף האירוע נשארת מזכרת מתוקה עם הקדשה שלכם. את המתנה הזו, אף אחד לא יזרוק

מגנטים לאירועים - ברית / בריתה


מגנטים לבברית\ה הם גם מזכרת לאורחים וגם חיסכון בעלות צילום עבור ההורים
כל המזמין מגנטים לברית\ה מהמגנט של עדן יקבל גם דיסק עם כל התמונות באיכות הדפסה והגדלה על גבי מגנט!
ניתן להזמין גם צילום וידאו כתוספת לחבילה במחירים אטרקטיביים!

מגנט מאירוע בריתה

מגנטים לאירועים - אירועי חברה

מגנטים לאירועים הם אטרקציה לאירועים פרטיים ועיסקיים, אירועי חברה וכן אירועי יח"צ ופירסום מכיוון שניתן להוסיף את לוגו החברה עם סלוגן או כל הקדשה שתרצו על המגנט.
"המגנט של עדן" הפיק אירועים עבור לקוחות עיסקיים כגון רשת הולמס פלייס, מכללת קרית אונו, The Box מפיקת תוכנית הטלוויזיה סלב'ס, רשת חנויות אופנה גאפ, אייס,בזק, דקסון ועוד.

מגנט מגנט נשף חנוכה מגנט מאירועי סטודנטים

מגנטים לאירועים בחג פורים ברשת הולמס פלייס

אירוע פורים
מגנט לאירוע תחפושות

מגנטים לאירועים מסיבת סוף שנה בהולמס פלייס


מגנטים לאירועים מאירוע ההשקה של תוכנית הטלוויזיה "סלבס"

נינט ויהודה יגאל שילון
נינט טייב

מגנטים לאירועים ממסיבת סוף שנה בסטודיו B


מגנטים לאירועים כנס חנוכה לאירגון הגנים הפרטיים


מגנטים לאירועים הקריה האקדמית אונו

מגנטים לאירועים - ימי הולדת


מגנטים לימי הולדת הם גם מזכרת לאורחים, וגם צילום ותיעוד האירוע עבור ההורים.
קיימים דילים מיוחדים לסוגרים אירוע ב"יער הקסום" בראשון לציון.


מגנטים לאירועים בעיצוב אישי

בימינו ניתן בקלות להפיק מגנטים לאירועים בעיצובים שונים. מגנטים לאירועים הינם מגנטים שעל גביהם מודפסת תמונה כלשהי או כיתוב והם מחולקים לאורחיו של אירוע. מגנטים לאירועים יכולים לשמש לשם מגוון גדול של תכליות החל ממזכרת וכלה באמצעי שיווק. ישנו מספר לא מועט של גופים המספקים סוגים שונים של מגנטים לאירועים למגוון שימושים ובטווח גדול של איכות ועלות. אנשים רבים המארגנים אירוע לעיתים קרובות נרתעים משימוש באפשרות של מגנטים לאירועים, אך אנשים אלו אינם יודעים אילו יתרונות גדולים טמונים באפשרות הזו של הדפסת תמונה או כיתוב על גבי מגנט וחלוקתו באירוע. כאשר ניגשים למלאכה של עיצוב והפקת מגנטים לאירוע ישנם מספר מרכיבים שעלינו לשקול היטב בכדי שלא נצטער עליהם אחר כך. ראשית יש לקבוע לאיזו תכלית אמורים המגנטים לשמש. שנית יש להבין כיצד תכלית זו תושג בצורה המיטבית ותוך הוצאה כספית נמוכה ככל האפשר, אלא אם כן עומד לרשותנו תקציב בלתי מוגבל. בכדי להחליט אילו מגנטים לאירועים הם אלו הדרושים לנו יש ראשית להבחין בטיבם השונה של אירועים ולפי טיב זה לעמוד על הדרך הטובה ביותר שבה ניתן להשתמש באפשרות של מגנטים לאירועים. להלן מספר מאפיינים קצרים וממצים של מגנטים לאירועים המתאימים לסוגים שונים של אירועים, פרטיים או ציבוריים.

מגנטים לאירועים פרטיים

מגנטים לאירועים פרטיים על פי רוב מיועדים לשמש כמזכרת מאירוע או כאמצעי פירסום באירועי חברה. במרבית המקרים מדובר פשוט במזכרת שתכליתה להזכירה לבאי האירוע איזו חוויה חד פעמית הם חוו.מגנטים לאירועים פרטיים על פי רוב ישאו תמונה של האורח שצולמה באירוע וכן כיתוב המעיד על מועד האירוע ותוכנו ולעיתים בליווי מסר אישי כגון הבעת תודה או אפילו אהבה. להלן נעבור לקבוצה הבאה של מגנטים לאירועים, כאלו המיועדים לאירועים ציבוריים.

מגנטים לאירועים ציבוריים

מגנטים לאירועים ציבוריים הם על פי רוב מכשיר שיווקי שאינו תמיד קשור באופן ישיר לאירוע עצמו. אמנם ייתכן כי מארגניו של אירוע ציבורי יבחרו להפיק הזמנות לאירועים בכדי לשרת תכלית כלשהי הקשורה באירוע עצמו. עם זאת, על פי רוב מגנטים לאירועים ציבוריים הם כאלו המשרתים כאמצעי שיווק של ספקי שירותים שונים הקשורים באירוע או רק מנצלים אותו כפרזיטים בכדי לקדם את העסק שלהם. מגנטים לאירועים כאלו אמורים ללוות את האדם בשובו לביתו, שם הם ימצאו נחלה על גבי משטח מתכתי כמו דלת המקרר או אפילו דלת הבית.